Featured model: Charlize Theron
Konferanslar
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
  Reklamlar Sağ
   
   Konferanslar
   Yeni Sayfa 1

   26 OCAK 2019  Tarihinde vakıf merkezinde. Mehmet DiKiCi’nin konuşmacı olarak katıldığı ” Tarihi Süreçte Din ,Felsefe,Bilim ilikisinin Toplumsal Görüngüleri.  ” konulu konferans verilmiştir. (Ayni Gün Kitabını imzalayacak.)

    

   5 OCAK 2019  Tarihinde vakıf merkezinde.Dr. Sinan OGAN’ nin konuşmacı olarak katıldığı ” Yanıbaşımızdakı Tehlike,Suriye ve Suriyeliler ” konulu konferans verilmiştir.

    

   08 ARALIK 2018 Tarihinde vakıf merkezinde Prof .Dr Varis ÇAKAN 'in konusmaci olarak katıldıgı "Türklerin Kökenleri ve ilk Yurtları" konulu konferans verilmistir.

    

    24 KASIM 2018 Tarihinde vakıf merkezinde Em Müstesar Ali HELVACİ’ nin konuşmacı olarak katıldığı ” ÇağdaşBelediye Yönetimi ” konulu konferans verilmiştir.

    

    03 KASİM 2018  Tarihinde vakıf merkezinde Fethiye SARPER ERDEMĞİL’ nin konuşmacı olarak katıldığı ” Genetik Bilimin Işığında 12 Bin Yıllık Türk Karekterleri ” konulu konferans verilmiştir.

    

    25 EKİM 2018  Tarihinde vakıf merkezinde Ekonomist Cadit DAĞDAŞ ' nin konuşmacı olarak katıldığı ” Ekonomik Gelişmeler ” konulu konferans verilmiştir.

    

    30 Haziran 2018  Tarihinde vakıf merkezinde Prof.Dr. Mete GÖKDOĞAN’ nin konuşmacı olarak katıldığı ” Köleleştirme ve Kurtuluş Savaşı ” konulu konferans verilmiştir.

    

    14 Nisan 2018 Tarihinde vakıf merkezinde Prof.Dr. Fikret EREN ' in konuşmacı olarak katıldığı ” Türk Milliyetçiliğinin Bazı Noktaları ” konulu konferans verilmiştir.

    

    24 Mart 2018 Tarihinde vakıf merkezinde Prof. Dr. Mehmet BAYRAKDAR’ in konuşmacı olarak katıldığı ” Kürtler Türklerin Neyi Oluyor ” konulu konferans verilmiştir.

    

   20 Ocak 2018 Tarihinde vakıf merkezinde Dr. Abdulkadir SEZGİN’ in konuşmacı olarak katıldığı ” Din, Mezhep, Tarikat Nedir ” konulu konferans verilmiştir.

    

   11 Aralık 2017  Tarihinde vakıf merkezinde Yrd. Doç. Dr. Ferhat PAMİR’ in konuşmacı olarak katıldığı ” Atsız Bey ” konulu konferans verilmiştir.

    

   25 Kasım 2017  Tarihinde vakıf merkezinde Prof.Dr. Necati CEMALOĞLU’ nun konuşmacı olarak katıldığı ” Eğitim Sistemindeki Gelişmeler ” konulu konferans verilmiştir.

    

   28 Ekim 2017  Tarihinde vakıf merkezinde Prof. Dr. Anıl ÇEÇEN’ nin konuşmacı olarak katıldığı ” Dünya Düzeninin Geldiği Yeni Aşama ” konulu konferans verilmiştir.

    

   13 Mayıs 2017  Tarihinde vakıf merkezinde Mehmet DİKİCİ’ nin konuşmacı olarak katıldığı ” Anadoluda Türkler ve İskanı ” konulu konferans verilmiştir.